HAKKIMIZDA,

Yaklaşık 2000 yılından bu yana çalıştığımız bu sektörde alt taşeron olarak verdiğimiz çeşitli hizmetlerle faaliyet göstermekteydik.

Bu zaman diliminde yapmış olduğumuz işler ve faaliyetler enerji-tekstil-gıda-otomotiv sektörelerini kapsıyordu.2015 yılından itibaren kendi şirketimizi kurduk.

Bursa ve çevre İlçelerde bulunan orta ve büyük ölçekli Sanayi tesislerinin mekanik tesisat ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerimizi devam ettireceğiz.Kalite Politikamız


ÖNCE KALİTELİ İMALAT ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunmak, doğru çözümler üretmek, Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak, Verilen hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek.

Vizyonumuz

Mekanik tesisat mühendisliği uygulamaları konusunda takdir edilen ve bilinen firmalar arasında yer almaktır…

Misyonumuz

İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri konforu sağlamaktır.

İlkelerimiz

- Hizmetimizin temeli çalışanlarımız bizim için değerlidir ve saygıyı hak ederler.
- Dürüstlük, güvenirlik, sadakat ve sözünü tutmak en temel ahlaki niteliklerimizdir.
- Hizmetimizin sebebi müşterilerimiz bizim için değerlidir ve saygıyı hak ederler.
- Yasalara karşı saygılı olmak ve çevre bilinci vatandaşlık sorumluluğumuzun gereğidir.
- Teknolojiyi yakından takip ederiz.
- Mühendislik hizmetine bilimsel yaklaşırız.
- YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN HESABINI VEREBİLİRİZ

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Borkaykaynak Ltd. Şti. olarak mekanik Tesisat iş kolunun emek yoğun, dinamik, hızlı, sürekli değişen çalışma ortamı ve iş metotları bakımından değişik tehlike kaynaklarını barındırdığı, olası iş kazası, yaralanma, hasar, zarar, ziyan gibi risklerinin yüksek ve etkilerinin ciddi olduğunun farkındayız.

İş kolumuzun kaza ve hasar risklerinin yüksek olmasına karşın biz firma yönetimi olarak tüm iş kazaları, meslek hastalıkları, hasar ve kayıpların toplumsal kabul, gayret ve taahhütlerle önlenebileceğine inanıyor ve bu anlamda üzerimize düşen toplumsal sorumluluğu iş sağlığı ve güvenliği, çevre, kalite, verimlilik ve sosyal sorumluluk anlamında tam olarak yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Bu sorumluluk anlayışı içinde firmamızda çalışan tüm personelin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için başta ulusal iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve standartları olmak üzere; uygulanabilir uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standart, direktif ve yönetim sistemlerini de dikkate alarak mevcut yönetim sistemimize entegre edilmiş formatta işletecek, kontrol edecek, düzenli aralıklarla azami yılda bir gözden geçirecek ve gereken güncellemeleri yapacağız. Bu güncellemeleri başta personelimiz olmak üzere tüm iş ve çözüm ortaklarımızla paylaşacağız

Faaliyet Alanlarımız

Tekstil

Tekstil Makina Bağlantı Hatları

Gıda

Gıda Ürün Hattı

Enerji

Spool İmalat ve Montajı

Otomotiv

Press Kalıp Bakımları

Hakkımızda

Yaklaşık 2000 yılından bu yana çalıştığımız bu sektörde alt taşeron olarak verdiğimiz çeşitli hizmetlerle faaliyet göstermekteydik.

Bu zaman diliminde yapmış olduğumuz işler ve faaliyetler enerji-tekstil-gıda-otomotiv sektörelerini kapsıyordu.2015 yılından itibaren kendi şirketimizi kurmaya karar verdik ve bundan sonra faaliyetlerimizi bu şekilde devam ettireceğiz